EMO stelt met trots haar sportieve staf voor de fanion ploegen voor.
Het seizoen is nauwelijks afgelopen maar afgelopen weken werd het nieuwe seizoen al duchtig voorbereid. Tijd om de staf voor de heren- en dameswerking voor te stellen.

Heren
Marnick De Vroede werd aangesteld als sportief manager voor de heren. Marnick is geen onbekende in voetbalmiddens en brengt een schat aan expertise mee voor EMO. Hij was ook reeds nauw betrokken bij de voorbereiding op komend seizoen.
Jan Schoorens blijft op post als T1 en neemt samen met Johan “Jokke” Heyvaert, Mervan Berisha en keepertrainer Davy Van Nieuwenborgh de uitdaging aan om er terug een succesvol seizoen van te maken. Mervan is nieuw in de technische staf en komt over van Juve Mollem, waar hij het fanionteam onder zijn hoede had.
Mervan zal in het komende seizoen ook de rol van TVJO opnemen en zal in die hoedanigheid ook de nauwe connectie tussen jeugd- en seniorwerking bewaken.
EMO zal komend seizoen ook hoog inzetten op medische begeleiding en monitoring. In dat opzicht werd Erik Van Langenhove aangesteld als physical coach. Erik brengt tonnen ervaring mee en zal verantwoordelijk zijn voor de medische begeleiding en opvolging.
Teammanager Jan Van Herreweghe blijft ook komend seizoen aan boord en zal ons fanionteam verder begeleiden.
Onze P3 ploeg (EMO NXT) wordt onder de hoede genomen door Gunther Carleer. Ook Gunther brengt de nodige expertise en staat garant voor een geïntegreerde samenwerking tussen P1, P3 en U21. Lars Aelbrecht blijft op post als T2 en teammanager EMO NXT.
Dames
Onze dameswerking wordt verder gecoördineerd door sportief manager Gerry De Cleene. Samen met Inge Wauters, Patrick Vereecken en Frederik Van Aken brengen zij een mix aan expertise en passie mee om onze jeugdige elftallen te helpen groeien en succesvol te zijn. Onze focus ligt op ontwikkeling, teamgeest en winnaarsmentaliteit. We twijfelen er niet aan dat we met deze staf toekomstgericht kunnen werken aan de objectieven van EMO. Doorstroming en opvolging via U13, U16 en U20 naar de seniorcompetitie staat hier sowieso garant voor een continue opvolging en begeleiding.
Ook de medische begeleiding zal hier verder uitgewerkt worden in de loop van het seizoen.

