Trainingskalenders

Seizoen 2021-2022

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.00
14.00
15.15
Tesseskouter
Training U12
Kunstgrasveld

14.00
15.30
Molenkouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15A)
15.00
16.00
17.00
17.00
18.00
Tesseskouter
G kids team
Kunstgrasveld

17.45
18.30
Tesseskouter (maand augustus)
Training U5
Gras Kantine

18.00
19.00
Tesseskouter
Training U6
Grasveld kantine

18.00
19.00
Tesseskouter
Training U7
grasveld

18.15
19.30
Molenkouter
Training U13
Kunstgrasveld

18.30
19.45
Tesseskouter
Training U10
Kunstgrasveld

19.45
21.15
Tesseskouter
Training Dames
Kunstgrasveld (A&B&C)
18.00
18.00
19.30
Molenkouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15C)

18.15
19.30
Campus Tesseskouter
Training U12
Kunstgrasveld

18.15
19.30
Molenkouter
Training U16 Meisjes
Kunstgrasveld

18.30
19.30
Tesseskouter
Training U7
kunstgrasveld

18.30
19.45
Tesseskouter
Training U10
Kunstgrasveld

19.30
21.00
Molenkouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15A en U15B)

19.45
21.15
Tesseskouter
Training Dames
Kunstgrasveld (A&B)
18.00
19.00
Campus Tesseskouter
Training U8
Kunstgrasveld

18.00
19.00
Campus Tesseskouter
Training U9
Gras

18.00
19.15
Tesseskouter
Training U11
Kunstgrasveld

18.30
20.00
Campus Molenkouter
Training U17
Kunstgrasveld
18.00
19.00
Campus Tesseskouter
Training U8
Grasveld

18.00
19.00
Campus Tesseskouter
Training U9
Kunstgrasveld

18.00
19.15
Tesseskouter
Training U11
Kunstgrasveld

18.30
20.00
Campus Molenkouter
Training U17
Kunstgrasveld

19.00
20.15
Tesseskouter
Training U16 Meisjes
Kunstgrasveld

19.00
20.30
Tesseskouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15 B & C)

20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training B / U21
Molenkouter

20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training U21
Molenkouter

20.15
21.45
Tesseskouter
Training A-ploeg
kunstgrasveld
18.00
19.00
Tesseskouter (maand augustus)
Training U6
Kunstgrasveld

18.00
19.30
Tesseskouter
Training U13
Kunstgrasveld

19.45
21.15
Tesseskouter
Training Dames
Kunstgrasveld (C)
19.00
20.00
20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training B / U21
Molenkouter

20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training U21
Molenkouter

20.15
21.45
Tesseskouter
Training A-ploeg
Kunstgrasveld
21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
17.00
17.00
18.00
Tesseskouter
G kids team
Kunstgrasveld

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
17.00
17.45
18.30
Tesseskouter (maand augustus)
Training U5
Gras Kantine
18.00

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.00
19.00
Tesseskouter
Training U6
Grasveld kantine
18.00
19.00
Tesseskouter (maand augustus)
Training U6
Kunstgrasveld

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.30
19.30
Tesseskouter
Training U7
kunstgrasveld
18.00
19.00
Tesseskouter
Training U7
grasveld
19.00

Maandag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.00
19.00
Campus Tesseskouter
Training U8
Kunstgrasveld
18.00
19.00
Campus Tesseskouter
Training U8
Grasveld

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.00
19.00
Campus Tesseskouter
Training U9
Gras
18.00
19.00
Campus Tesseskouter
Training U9
Kunstgrasveld

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.30
19.45
Tesseskouter
Training U10
Kunstgrasveld
18.30
19.45
Tesseskouter
Training U10
Kunstgrasveld
19.00

Maandag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.00
19.15
Tesseskouter
Training U11
Kunstgrasveld
18.00
19.15
Tesseskouter
Training U11
Kunstgrasveld
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.00
14.00
15.15
Tesseskouter
Training U12
Kunstgrasveld
15.00
16.00
17.00
18.00
18.15
19.30
Campus Tesseskouter
Training U12
Kunstgrasveld
19.00

Maandag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.15
19.30
Molenkouter
Training U13
Kunstgrasveld
18.00
19.30
Tesseskouter
Training U13
Kunstgrasveld
19.00

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.00
14.00
15.30
Molenkouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15A)
15.00
16.00
17.00
18.00
18.00
19.30
Molenkouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15C)

19.30
21.00
Molenkouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15A en U15B)
19.00
19.00
20.30
Tesseskouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15 B & C)
20.00

Maandag

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.15
19.30
Molenkouter
Training U16 Meisjes
Kunstgrasveld
19.00
19.00
20.15
Tesseskouter
Training U16 Meisjes
Kunstgrasveld
20.00

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.30
20.00
Campus Molenkouter
Training U17
Kunstgrasveld
18.30
20.00
Campus Molenkouter
Training U17
Kunstgrasveld
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
20.00
20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training U21
Molenkouter
20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training U21
Molenkouter
21.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
20.00
20.15
21.45
Tesseskouter
Training A-ploeg
Kunstgrasveld
20.15
21.45
Tesseskouter
Training A-ploeg
kunstgrasveld
21.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
20.00
20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training B / U21
Molenkouter
20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training B / U21
Molenkouter
21.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
19.45
21.15
Tesseskouter
Training Dames
Kunstgrasveld (A&B)
19.45
21.15
Tesseskouter
Training Dames
Kunstgrasveld (A&B&C)
19.45
21.15
Tesseskouter
Training Dames
Kunstgrasveld (C)
20.00
21.00

Maandag

Woensdag

Vrijdag

No events available!