Trainingskalenders

Seizoen 2022-2023

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.00
14.00
15.30
Molenkouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15A)
15.00
16.00
17.00
17.00
18.00
Tesseskouter
G kids team
Kunstgrasveld

17.45
18.30
Tesseskouter (maand augustus)
Training U5
Gras Kantine

18.00
19.00
Tesseskouter
Training U6
Grasveld kantine

18.15
19.30
Tesseskouter
Training U13
Kunstgrasveld

18.30
19.45
Tesseskouter
Training U10
Kunstgrasveld

18.30
19.45
Tesseskouter
Training U11
Grasveld R

19.45
21.15
Tesseskouter
Training Dames
Kunstgrasveld
18.00
18.00
19.00
Tesseskouter (maand augustus)
Training U6
Grasveld

18.00
19.00
Tesseskouter
Training U7
Gras R

18.00
19.15
Molenkouter
Training U13
Kunstgrasveld

18.00
19.30
Molenkouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15C)

18.30
19.45
Tesseskouter
Training U10
Kunstgrasveld

18.30
19.45
Tesseskouter
Training U11
Kunstgrasveld

19.30
21.00
Molenkouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15A en U15B)

19.30
21.00
Molenkouter
Training U16 Meisjes
Kunstgrasveld

19.45
21.15
Tesseskouter
Training Dames
Kunstgrasveld
18.15
19.30
Campus Tesseskouter
Training U12
Kunstgrasveld

18.15
19.30
Campus Tesseskouter
Training U9
Kunstgrasveld

18.15
19.45
Campus Molenkouter
Training U17
Kunstgrasveld

18.30
19.30
Campus Tesseskouter
Training U8
Grasveld L
18.15
19.15
Tesseskouter
Training U7
grasveld r

18.15
19.30
Tesseskouter
Training U12
Grasveld R

18.15
19.45
Campus Molenkouter
Training U17
Kunstgrasveld

18.30
19.30
Campus Tesseskouter
Training U8
Kunstgrasveld

18.30
19.30
Campus Tesseskouter
Training U9
Grasveld L

19.00
20.30
Tesseskouter
Training U15
Grasveld (U15 B & C)

19.30
21.00
Tesseskouter
Training U16 Meisjes
Grasveld R

20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training B / U21
Molenkouter

20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training U21
Molenkouter

20.15
21.45
Tesseskouter
Training A-ploeg
kunstgrasveld
19.00
20.00
20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training B / U21
Molenkouter

20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training U21
Molenkouter

20.15
21.45
Tesseskouter
Training A-ploeg
Kunstgrasveld
21.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
17.00
17.00
18.00
Tesseskouter
G kids team
Kunstgrasveld

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
17.00
17.45
18.30
Tesseskouter (maand augustus)
Training U5
Gras Kantine
18.00

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.00
19.00
Tesseskouter (maand augustus)
Training U6
Grasveld
18.00
19.00
Tesseskouter
Training U6
Grasveld kantine

Maandag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.00
19.00
Tesseskouter
Training U7
Gras R
18.15
19.15
Tesseskouter
Training U7
grasveld r
19.00

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.30
19.30
Campus Tesseskouter
Training U8
Grasveld L
18.30
19.30
Campus Tesseskouter
Training U8
Kunstgrasveld
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.15
19.30
Campus Tesseskouter
Training U9
Kunstgrasveld
18.30
19.30
Campus Tesseskouter
Training U9
Grasveld L
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.30
19.45
Tesseskouter
Training U10
Kunstgrasveld
18.30
19.45
Tesseskouter
Training U10
Kunstgrasveld
19.00

Maandag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.30
19.45
Tesseskouter
Training U11
Kunstgrasveld
18.30
19.45
Tesseskouter
Training U11
Grasveld R
19.00

Maandag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.15
19.30
Campus Tesseskouter
Training U12
Kunstgrasveld
18.15
19.30
Tesseskouter
Training U12
Grasveld R
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.00
19.15
Molenkouter
Training U13
Kunstgrasveld
18.15
19.30
Tesseskouter
Training U13
Kunstgrasveld
19.00

Maandag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
14.00
14.00
15.30
Molenkouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15A)
15.00
16.00
17.00
18.00
18.00
19.30
Molenkouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15C)

19.30
21.00
Molenkouter
Training U15
Kunstgrasveld (U15A en U15B)
19.00
19.00
20.30
Tesseskouter
Training U15
Grasveld (U15 B & C)
20.00

Maandag

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
19.30
21.00
Molenkouter
Training U16 Meisjes
Kunstgrasveld
19.30
21.00
Tesseskouter
Training U16 Meisjes
Grasveld R
20.00

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
18.00
18.15
19.45
Campus Molenkouter
Training U17
Kunstgrasveld
18.15
19.45
Campus Molenkouter
Training U17
Kunstgrasveld
19.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
20.00
20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training U21
Molenkouter
20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training U21
Molenkouter
21.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
20.00
20.15
21.45
Tesseskouter
Training A-ploeg
Kunstgrasveld
20.15
21.45
Tesseskouter
Training A-ploeg
kunstgrasveld
21.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
20.00
20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training B / U21
Molenkouter
20.00
21.30
Kunstgrasveld
Training B / U21
Molenkouter
21.00

Dinsdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
19.00
19.45
21.15
Tesseskouter
Training Dames
Kunstgrasveld
19.45
21.15
Tesseskouter
Training Dames
Kunstgrasveld
20.00
21.00

Maandag

Woensdag

No events available!