Author page: web-beheer

Nuttige documenten

Hoe je inschrijven bij onze club ? EHBO voor, tijdens en na de voetbal voor trainers en ploegafgevaardigden Aangifte Ongeval (te bezorgen binnen de 10dagen na ongeval aan GC = Els Sanders,  Steenweg op Aalst 74 te 1745 Opwijk…

Huur accomodatie Tesseskouter

Nieuwbouw accommodatie campus Tesseskouter Verhuurprijs : 300€ bij gebruik eigen drank of  250€ bij gebruik drank kantine 250 zitplaatsen Beperkte keuken beschikbaar Activiteiten tot ten laatste 24u00 Geen geluidsoverlast  - verboden om versterkte muziek te gebruiken Organisatie van fuiven…

Bestuur

info@eendrachtmazenzeleopwijk.be vzw@eendrachtmazenzeleopwijk.be Mario Matthysvoorzitter@eendrachtmazenzeleopwijk.be Hilde Hermans penningmeester@eendrachtmazenzeleopwijk.be Grietkin De Proftavjo@eendrachtmazenzeleopwijk.be Els Sanders gc@eendrachtmazenzeleopwijk.be Stijn Meskens stijn@eendrachtmazenzeleopwijk.be Michel Stevens michel@eendrachtmazenzeleopwijk.be Pieter Van Roy Jose Van Audenhage Jelle Vliegen Gunter Van Campenhout Filip De Wittefilip@eendrachtmazenzeleopwijk.be Yannick/Dinia Devry  yannick@eendrachtmazenzeleopwijk.be

Huur voetbalvelden

Huurders zijn in de mogelijkheid om onze kunstgrasvelden te huren indien terreinen beschikbaar zijn. 1) Aanvraagformulier in te vullen : aanvraagformulier huur kunstgrasvelden 2) Ingevulde document te verzenden naar h.hermans@telenet.be 3) Na controle beschikbaarheid krijgen jullie bevestiging van jullie reservatie. 4)…

Contacteer ons

Algemeen bestuur Algemeen bestuurinfo@eendrachtmazenzeleopwijk.beVoorzittervoorzitter@eendrachtmazenzeleopwijk.bePenningmeesterpenningmeester@eendrachtmazenzeleopwijk.beOmbudsdienstombudsdienst@eendrachtmazenzeleopwijk.beKledij beheerkledij@eendrachtmazenzeleopwijk.beKantine beheer kantine@eendrachtmazenzeleopwijk.be   TVJOtvjo@eendrachtmazenzeleopwijk.beAVJOavjo@eendrachtmazenzeleopwijk.beGerechtigd correspondentgc@eendrachtmazenzeleopwijk.beJeugdwerkingjeugd@eendrachtmazenzeleopwijk.beInschrijvingeninschrijvingen@eendrachtmazenzeleopwijk.beKalender verantwoordelijke jeugdkalenderjeugd@eendrachtmazenzeleopwijk.be   Senior teams herenheren@eendrachtmazenzeleopwijk.beSenior teams damesdames@eendrachtmazenzeleopwijk.be